ILX Stufenheck 1.5 Hybrid Bremsekloss sett produsert av BREMBO

 ILX Stufenheck 1.5 Hybrid Bremsekloss sett fra BREMBO
 ILX Stufenheck 1.5 Hybrid Bremsekloss sett fra BREMBO
Average rating: 4.4, based on 89 reviews
På lager i leverandørlager

Sjekk leveringstid

Garanti:
5 års garanti
Delenummer:
P 28 022
Leverandør:
BREMBO

ILX Stufenheck 1.5 Hybrid Bremsekloss sett fra BREMBO


ILX Stufenheck 1.5 Hybrid Bremsekloss sett produsert av BREMBO med den beste kvaliteten til laveste pris. Våre lagere og kundeservice er lokalisert i Norge, Sandefjord som sikrer deg den beste opplevelsen. Ofte har vi flere valg av samme produkt og du vil i menyen kunne velge andre produsenter av den samme delen til forskjellige priser og leveringstider.

GARANTI

Vi har blant markedets beste garantier og vilkår på alle våre deler. Kun den beste kvaliteten er godt nok for oss. Lave priser skal ikke gå på bekostning av kvalitet!

Hos oss får du inntil 5 års garanti på alle deler, 100 000 KM garanti på motordeler og 60 000 KM garanti på alle andre bildeler Vi stiller derfor en garanti utover produsentene og EU's krav om 2 år, som de fleste andre folholder seg til. Garantien omfatter ikke slitasje, men du skal ikke oppleve feil på produktene innenfor garantitiden.
Utsett betalingen

Fakturabetaling

Du kan velge fakturabetaling i kassen hos oss og betale 14 dager etter du har mottatt delen.

Utsett betalingen eller betal over inntil 24 måneder

Med Klarna Delbetaling som du kan velge i kassen hos oss kan du betale når du selv har mulighet. Med en ramme innenfor hele 2 år kan du betale i ditt eget tempo. Hvis du fikk en uforutsett utgift med bilen din håper vi denne tjenesten kan hjelpe deg med det økonomiske



Detaljer

Brake System
Akebono
Thickness [mm]
14.6
Height [mm]
46.84
Wear Warning Contact
med akustisk slitasjevarsel
WVA Number
21719, 21720, 21721
Width [mm]
88.7
Number of wear indicators [per axle]
2

Frakt og retur av ILX Stufenheck 1.5 Hybrid Bremsekloss sett


Frakt

Ikke på lager akkurat nå (i Norge), men kan sendes fra fabrikken omgående. Normal leveringstid fra fabrikken vil være 2-4 uker leveringstid, men ved å kontakte oss kan du expressbestille den med 2-4 dager leveringstid og betale 100-500 kr avhengig av hvilket land den er på lager hos fra.

Retur

Retur må avtales da den kommer fra fabrikken. Hver fabrikk har egne regler, normalt er det ingen problem med retur, men du må dekke frakten selv til fabrikken. Ta kontak med kundeservice før du returnerer for at det skal gå enklest mulig.

Reklamasjon

Alle reklamasjoner refunderes fult de første 5 årene, så sant du er innenfor vilkårene (se salgsbetingelser). Hvis delen har gått i stykker grunnet feilmontering eller dårlig montering ellerandre brukerfeil forbeholder vi oss retten å ikke refundere, men vi vil alltid være behjelplige og bistå med det vi kan. Det er viktig at du følger de krav som settes til montering. Eller benytter et verksted som er godkjent og følger kravene til en riktig montering (alle skal følge OE spesifikasjoner gitt i reperasjonsbøker eller reperasjonssystemer som Haynes, Autodata eller HGS etc. Hvis du er i tvil, ta kontakt med mekaniker)

Kunder som har stilt spørsmål om denne delen tidligere:


Originalnummer

Dette er listen over originalnummer som tilsvarer denne delen. Du kan også trykke på ett av nummerne for å se alle produktene vi har med samme spesifikasjoner.

Hva er originalnummer?

Originalnummer er en betegnelse på hvilket artikkelnummer bilprodusenten benyttet ved produksjon av delen originalt. I de aller fleste tilfeller er originalnummeret stemplet inn i den aktuelle delen. Ofte gjøres det forbedringer eller kommer nye og bedre artikler som erstatter den første delen som originalt ble montert ved produksjon, da vil du få en rekke nye nummer som er annereldes, men også passer. Andre tilfeller kan være at den samme delen er benyttet i andre bilmerker og du vil se at det er forskjellige originalnumre fra forskjellige produsenter, men samme del.

ACURA 43022SEPC01
ACURA 43022SY8A02
HONDA 06430S0AJ00
HONDA 06430S2A000
HONDA 06430S2AE50
HONDA 06430S5AJ00
HONDA 06430S6DE50
HONDA 06430S84A00
HONDA 43022S0A000
HONDA 43022S5AE50
HONDA 43022S5AJ00
HONDA 43022S5AJ01
HONDA 43022S6D000
HONDA 43022S6DE50
HONDA 43022S84A50
HONDA 43022SED000
HONDA 43022SEDE50
HONDA 43022SG0000
HONDA 43022SG0010
HONDA 43022SG0020
HONDA 43022SG0G00
HONDA 43022SG0G01
HONDA 43022SG0G02
HONDA 43022SG0G03
HONDA 43022SL5000
HONDA 43022SL5505
HONDA 43022SL5525
HONDA 43022SM4505
HONDA 43022SM4515
HONDA 43022SM4525
HONDA 43022SM4950
HONDA 43022SM4G00
HONDA 43022SM5A00
HONDA 43022SN7000
HONDA 43022SN7E50
HONDA 43022SN7E50HE
HONDA 43022SP0000
HONDA 43022SP0020
HONDA 43022SP0030
HONDA 43022SP0E00
HONDA 43022SP0E01
HONDA 43022SP0E02
HONDA 43022SP0E03
HONDA 43022SV4000
HONDA 43022SV4010
HONDA 43022SV4020
HONDA 43022SV4030
HONDA 43022SV4A00
HONDA 43022SV4A01
HONDA 43022SV4A02
HONDA 43022SV4A03
HONDA 43022SV4A21
HONDA 43022SV4E50
HONDA 43022SV4G00
HONDA 43022SV4G01
HONDA 43022SV4G02
HONDA 43022SV4G20
HONDA 43022SV4G21
HONDA 43022SV4G22
HONDA 43022SV4G23
HONDA 43022SY8A00
HONDA 43022SY8A01
HONDA 43022SY8E50
HONDA 43022SZTG01
HONDA 43022TDJ000
HONDA 43022TF2G00
HONDA 43022TM8G00
HONDA 43022TM8G01
HONDA 43022TR0A00
HONDA 43022TR0A01
HONDA 43022TR0E00
HONDA 45022SN7000
HONDA 5580080J10
HONDA H4302S5A003
HONDA H4302SM4003
HONDA H4302SV4003
ISUZU 586000975
ISUZU 5860009750
ISUZU 586011847
ISUZU 5860118470
ISUZU 586012604
ISUZU 586014313
ISUZU 5860143130
ISUZU 586014813
ISUZU 5860148130
ISUZU 586015195
ISUZU 5860151950
ISUZU 5860197370
MG SFP000080
NISSAN AY060HN003
ROVER GBP90331
ROVER GBP90331AF
ROVER GBP90339
ROVER GBP90339AF
ROVER SFP100220EVA
SUZUKI 5580057L00
SUZUKI 5580057L00000
SUZUKI 5580057L50
SUZUKI 5580057L50000
SUZUKI 5580057L51
SUZUKI 5580080J00
SUZUKI 5580080J01
SUZUKI 5580080J04

Salespoints